Google w AMW !

Zapraszamy na spotkanie organizowane przez Google, dzięki któremu pewniej wkroczysz w życie zawodowe. Spotkanie będzie szansą na odkrycie trendów w branży online i perspektyw rozwoju kariery. PoznaSZ ludzi, którzy osiągnęli sukces wykorzystując Internet do promowania własnych projektów oraz dowiesz się, w jaki sposób wykorzystują go do rozwoju swojego biznesu. Zaprezentowane zostaną  historie lokalnych przedsiębiorstw wypromowanych dzięki działaniom w Internecie i ludzie, którzy za nimi stoją.

Zdobędziesz umiejętności które pozwolą rozwinąć Twoją karierę i poszerzyć wiedzę. Przekonaj się jak może wyglądać jedna  z dróg ich zawodowej przyszłości.  Otrzymasz zaświadczenie potwierdzające udział  w wydarzeniu jakim są Internetowe Rewolucje , a eksperci  z firmy Google przedstawią możliwości otrzymania darmowych certyfikatów od Google i IAB Europe, potwierdzających zdobyte umiejętności w drodze szkoleń. Certyfikaty takie są świetnym wyróżnikiem CV na początku kariery zawodowej.

Spotkanie zaczyna się dnia 15.11.2016 o godzinie 10:00 w Audytorium Biblioteki Głównej  Akademii Marynarki Wojennej. Potrwa około 1,5 godziny.

Rejestruj się na spotkanie:  g.co/WydarzeniaInternetowychRewolucji.