Inżynier ds. Sprzedaży

Firma: Bank Danych o Inżynierach
Opis Stanowiska:

nr ref. 9267
(oferta ważna do 31.12.2017)

Opis pracodawcy:
Firma amerykańska o zasięgu międzynarodowym specjalizująca się w oferowaniu rozwiązań z zakresu techniki uszczelnień oraz chemii przemysłowej.

Wymagania:
• wykształcenie wyższe techniczne (inżynier mechanik, inżynier energetyk)
• doświadczenie handlowo-techniczne, zwłaszcza w sprzedaży bezpośredniej (minimum 2-3 lata) produktów technicznych w energetyce, papiernictwie, hutnictwie, motoryzacji itp.
• jako dodatkowy atut będzie doświadczenie w sprzedaży: uszczelnień technicznych do pomp przemysłowych i do urządzeń hydrauliki i pneumatyki, usług serwisowych w zakresie remontów siłowników
• dobra znajomość języka angielskiego
• prawo jazdy kat. B (gotowość do codziennych wyjazdów)
• praktyczna wiedza techniczna i umiejętność czytania rysunku technicznego
• dążenie do rozwijania wiedzy o nowych produktach
• preferowane miejsce zamieszkania: Konin i okolice

Zakres obowiązków:
• sprzedaż uszczelnień technicznych do pomp i zaworów
• sprzedaż uszczelnień technicznych do siłowników przemysłowych
• pozyskiwanie nowych i obsługa obecnych klientów na swoim terenie
• nadzór nad stosowaniem produktu u klienta
• prezentacja nowych wyrobów i technologii
• współpraca z działem serwisu i warsztatem
• organizacja seminariów dla klientów

Firma oferuje:
• stabilna praca w oparciu o umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie
• szkolenia techniczne w kraju i za granicą

Miejsce podjęcia pracy:
• woj. wielkopolskie lub kujawsko-pomorskie

Kontakt:

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres cv@bdi.com.pl z podaniem numeru referencyjnego oraz dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2014r., poz.1182 ze zm.).”

logo_bdi (1)
Located in: Oferty Pracy