Nauczycielka w Punkcie Przedszkolnym

Firma: Przedszkole Niepubliczne Przygoda
Opis Stanowiska:

W związku z dynamicznym rozwojem naszych placówek poszukujemy osób do pracy w charakterze NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLNEGO.

Oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu.

Zależy nam, by nasz nauczyciel:

- miał pozytywne i życzliwe nastawienie do dzieci, lubił się z nimi bawić,
- czuł powołanie i zapał do pracy z maluchami,
- posiadał kwalifikacje do pracy w przedszkolu (licencjat lub magister, student trzeciego roku pedagogiki początkowej, przedszkolnej, wczesnoszkolnej, nauczania zintegrowanego, edukacji elementarnej)
- mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi w przedszkolu,
- był komunikatywny, odpowiedzialny, zaangażowany,
- posiadał aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne.

Zapewniamy:

- ciekawą i rozwijającą pracę z młodym, profesjonalnym zespołem,
- umowę o pracę,
- stabilne zatrudnienie i unormowany czas pracy,
- atrakcyjny system motywacyjny.

Kontakt:

E-mail kontaktowy: malaprzygoda@gmail.com
Telefon: 602676256

Located in: Oferty Pracy