Asystent dziecka ze spektrum autyzmu –oligofrenopedagog

Firma: Przedszkole Miasto Dzieci w Gdyni
Opis Stanowiska:

Oferujemy:
pracę na stanowisku asystenta dziecka ze spektrum autyzmu w grupie 3-latków,
godziny pracy od 8:00-12:00 od poniedziałku do piątku,
umowę o pracę, wynagrodzenie 1400zł netto.

Zakres obowiązków:
Realizowanie założeń i zaleceń zawartych w orzeczeniach o potrzebie kształcenia specjalnego,
prowadzenie dokumentacji związanej z terapią.

Wymagania:
wykształcenie wyższe- oligofrenopedagogika/psychologia lub student ostatniego roku.
Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi niepełnosprawnymi oraz posiadana książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

Proszę dołączyć klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Kontakt:

CV prosimy o przesyłanie na adres: biuro@fundacjaa.pl

Located in: Oferty Pracy