(Elektronik) Specjalista – inżynier projektant układów elektronicznych

Firma: OBR CTM S.A.
Opis Stanowiska:

Zadania:
• projektowanie nowych produktów oraz rozwój tych będących już w ofercie OBR CTM S.A. (głównie z obszaru obronności i bezpieczeństwa Państwa);
• wsparcie na wszystkich etapach projektowania: specyfikacja założeń, koncepcja, model, prototyp, partia próbna oraz badania i certyfikacja;
• właściwy dobór komponentów elektronicznych;
• współpraca z programistami oraz projektantami mechaniki;
• wytwarzanie dokumentacji konstrukcyjnej projektowanych urządzeń.

Wymagania
• wykształcenie: wyższe techniczne;
• staż pracy: co najmniej 2 lata doświadczenia w zakresie projektowania układów analogowych i cyfrowych;
• znajomość programów do wspomagania projektowania i analizy układów elektronicznych;
• znajomość obsługi urządzeń pomiarowych (multimetr, oscyloskop, generator);
• komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Dodatkowym atutem będzie:
• znajomość dobrych reguł projektowych w zakresie EMC;
• znajomość projektowania układów w.cz.;
• znajomość obsługi urządzeń pomiarowych w.cz. (analizator widma, analizator sieci);
• certyfikat IPC-A-610.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• pracę z najnowszymi technologiami;
• szkolenia certyfikujące, zawodowe i językowe;
• wsparcie finansowe dla pracowników podnoszących kwalifikacje zawodowe;
• możliwość rozwoju;
• prywatną opiekę medyczną (w tym stomatologiczną);
• karty MultiSport;
• spotkania i imprezy integracyjne, również dla rodzin.

Termin zatrudnienia - od zaraz

"Zgodnie art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji przez Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A. z siedzibą przy ul. Dickmana 62, 81-109 Gdynia".
OBR CTM S.A. zastrzega sobie prawo kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Kontakt:

Osoby zainteresowane w/w ofertą pracy prosimy o przesłanie cv na adres e mail: rekrutacja@ctm.gdynia.pl

CTM-logo
Znajduje się w: Oferty Pracy