(Embedded/DSP) Inżynier Oprogramowania Systemów Wbudowanych - Specjalista

Firma: OBR CTM S.A.
Opis Stanowiska:

Zadania:
• wytwarzanie oprogramowania w języku C, C++ dla systemów wbudowanych;
• praca z systemami czasu rzeczywistego (RTOS);
• wytwarzanie programowanie dla zaawansowanych technologicznie urządzeń i systemów militarnych;
• implementacja algorytmów DSP;
• wykonywanie dokumentacji wytworzonego oprogramowania.

Wymagania
• wykształcenie: wyższe techniczne;
• staż pracy: minimum 1 rok doświadczenia w wytwarzaniu oprogramowania w języku C oraz C++ dla systemów wbudowanych;
• komunikatywna znajomość języka angielskiego;

Dodatkowym atutem będzie:
• umiejętność dokumentowania napisanego kodu.
• znajomość Code Composer Studio, Matlab, Eclipse;
• znajomość cyfrowego przetwarzania sygnałów;
• umiejętność stosowania testów jednostkowych;
• umiejętność używania SVN.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• pracę z najnowszymi technologiami;
• szkolenia certyfikujące, zawodowe i językowe;
• wsparcie finansowe dla pracowników podnoszących kwalifikacje zawodowe;
• możliwość rozwoju;
• prywatną opiekę medyczną (w tym stomatologiczną);
• karty MultiSport;
• spotkania i imprezy integracyjne, również dla rodzin.

Termin zatrudnienia - od zaraz

"Zgodnie art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U.
z 2016 r. poz. 922 ze zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji przez Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A.
z siedzibą przy ul. Dickmana 62, 81-109 Gdynia".
· OBR CTM S.A. zastrzega sobie prawo kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Kontakt:

Osoby zainteresowane w/w ofertą pracy prosimy o przesłanie cv na adres e mail: rekrutacja@ctm.gdynia.pl

CTM-logo
Znajduje się w: Oferty Pracy