Młodszy Specjalista ds. Usług Elektronicznych

Firma: Madkom SA
Opis Stanowiska:

Madkom SA to spółka, która działa w obszarze oprogramowania dla samorządów oraz służb publicznych od 2005 r. Nasze systemy optymalizują pracę urzędów w zakresie obiegu dokumentów, zarządzania budżetem oraz systemami dostępu do usług publicznych.

Miejsce pracy: Gdynia, Pomorski Park Naukowo-Technologiczny
Do Twoich codziennych obowiązków będzie należało tworzenie usług elektronicznych dla podmiotów Administracji Publicznej.

Działania osoby na tym stanowisku składają się z:
• tworzenie formularzy elektronicznych,
• adoptowania istniejących formularzy na potrzeby klienta,
• uruchamiania usług elektronicznych w środowisku ePUAP, oraz systemach autorskich firmy
• konsultacji z klientem, mające na celu zdefiniowanie wymagań dla realizowanych usług elektronicznych

Wymagania:
• student ostatnich lat studiów, mile widziane studia o profilu technicznym
• znajomość HTML
• umiejętności analityczne, skrupulatność
• komunikatywność
• umiejętność pracy w grupie

Mile widziane:
• znajomość XML/XFORMS
• znajomość CSS

Oferujemy:
• pracę w stabilnej finansowo firmie informatycznej
• elastyczne warunki zatrudnienia
• możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia
• możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach
• swobodną atmosferę pracy, wyjazdy integracyjne, imprezy sportowe itp.
• pracę w atrakcyjnej lokalizacji w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni (nasze biuro mieści się 5 minut piechotą od stacji kolejki SKM Gdynia Redłowo)
• świeże owoce w każdy poniedziałek

Kontakt:

CV prosimy kierować na adres – rekrutacja@madkom.pl
z dopiskiem Młodszy specjalista ds. usług elektronicznych

Logo MADKOM
Znajduje się w: Oferty Pracy