STAŻYSTA W DZIALE JAKOŚCI – PŁATNY STAŻ

Firma: Flex
Opis Stanowiska:

Flex dostarcza kompleksowe rozwiązania przyszłości dla małych i dużych firm w zakresie projektowania i wytwarzania produktów, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Swoim klientom zapewnia usługi inżynieryjne, produkcyjne oraz zintegrowany łańcuch dostaw. Flex zatrudnia 200 000 pracowników w 30 krajach i kieruje się misją budowania bardziej inteligentnego świata.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy dużym, zgranym zespołem. Stawiamy na jasne i przyjazne relacje. Stale rozwijamy oraz poszeszerzamy swoje kompetencje. Wierzymy, że razem możemy więcej niż osobno. Szukamy najbardziej utalentnowanych pracowników i przyspieszamy ich rozwój.

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie m.in.:

· sporządzanie raportów z wynikami jakościowymi
· aktualizacja systemów jakościowych
· przygotowywanie dokumentacji jakościowej na podstawie norm i standardów klienta
· odzyskiwanie kosztów materiału reklamowanego od dostawców
· przygotowywanie dokumentacji technicznej wspomagającej proces reklamacji komponentów niezgodnych ze specyfikacją techniczną
· przygotowywanie wysyłki materiału niezgodnego do dostawcy

Oczekiwania:

· wykształcenie wyższe (preferowane techniczne) – ukończone studia I stopnia bądź w trakcie studiów II stopnia
· dyspozycyjność min. 4 dni w tygodniu
· komunikatywna znajomość języka angielskiego
· dobra obsługa komputera w zakresie MS Office
· znajomość narzędzi jakościowych (8D, PDCA, Pareto, FMEA, 5WHY) będzie atutem kandydata
· umiejętność pracy w zespole
· komunikatywność i otwartość

Poszukujemy osób, które nastawione są na:

· intensywną współpracę
· silne ukierunkowanie na klienta
· rozważne, szybkie i zdyscyplinowane działania
· wytrwałe i nieprzerwane doskonalenie

Oferujemy:

· płatny staż
· możliwość przedłużenia stażu lub zatrudnienie
· rozwój zawodowy, szkolenia
· udział w projektach o zasięgu międzynarodowym
· współpraca z ekspertami w dziedzinie jakości
· dostęp do nowoczenych technologii
· zdobycie doświadczenia niezbędnego do samodzielnej pracy

Kontakt:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: rekrutacja@flextronics.com

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem:
0048 58 777 71 71

Flextronics International Poland Sp. z o.o.
ul. Malinowska 28, 83-100 Tczew
www.flex.com

W temacie maila proszę wpisać „Stażysta w dziale jakości”

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.