STAŻYSTA W DZIALE BHP, OCHRONY ŚRODOWISKA I RECYKLINGU

Firma: Flex
Opis Stanowiska:

Flex dostarcza kompleksowe rozwiązania przyszłości dla małych i dużych firm w zakresie projektowania
i wytwarzania produktów, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Swoim klientom zapewnia usługi inżynieryjne, produkcyjne oraz zintegrowany łańcuch dostaw. Flex zatrudnia 200 000 pracowników
w 30 krajach i kieruje się misją budowania bardziej inteligentnego świata.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy dużym, zgranym zespołem. Stawiamy na jasne i przyjazne relacje. Stale rozwijamy oraz poszeszerzamy swoje kompetencje. Wierzymy, że razem możemy więcej niż osobno. Szukamy najbardziej utalentnowanych pracowników i przyspieszamy ich rozwój.

Do zadań stażysty należeć będzie:
• przeprowadzanie oceny ryzyka środków chemicznych oraz oceny ryzyka na stanowiskach pracy
• aktualizacja instrukcji BHP
• udział w przeglądach oraz audytach BHP
• tworzenie raportów po przeglądach i audytach
• wprowadzanie do bazy ankiet po szkoleniach okresowych BHP
• zapoznanie się z dokumentacją niezbędną w procesie dbania o bezpieczeństwo pracy
• realizacja zadań promujących świadomość środowiskową
• weryfikacja realizacji celu dot. segregacji odpadów
• uczestnictwo w audytach środowiskowych
• weryfikacja kart charakterystyki środków chemicznych, zgodnie z wymaganiami prawa

Oczekiwania wobec kandydatów:
• wykształcenie kierunkowe w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy ,ochrony środowiska lub chemii (technikum/studia)
• znajomość języka angielskiego
• znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i PowerPoint)
• mile widziana znajomość przepisów prawnych z zakresu ochrony środowiska (m.in. rozporządzenia REACH i CLP)
• umiejętność pracy w grupie
• zdolności komunikacyjne
• dobra organizacja pracy
• zaangażowanie, terminowość, dokładność

Oferujemy:
• płatny staż
• ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym i zgranym zespole
• rozwój zawodowy, szkolenia
• udział w projektach o zasięgu międzynarodowym oraz współpracę z wysokiej klasy specjalistami
• dostęp do nowoczesnych technologii
• zdobycie doświadczenia niezbędnego do samodzielnej pracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: rekrutacja@flextronics.com

W temacie maila proszę wpisać „STAŻYSTA W DZIALE BHP I OCHRONY ŚRODOWISKA”

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Kontakt:

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem:
0048 58 777 71 71

Flextronics International Poland Sp. z o.o.
ul. Malinowska 28, 83-100 Tczew
www.flex.pl

Flex_RGB_Lrg_r