STAŻYSTA W DZIALE JAKOŚĆI – PŁATNY STAŻ

Firma: Flex
Opis Stanowiska:

Flex dostarcza kompleksowe rozwiązania przyszłości dla małych i dużych firm w zakresie projektowania i wytwarzania produktów, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Swoim klientom zapewnia usługi inżynieryjne, produkcyjne oraz zintegrowany łańcuch dostaw. Flex zatrudnia 200 000 pracowników w 30 krajach i kieruje się misją budowania bardziej inteligentnego świata.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy dużym, zgranym zespołem. Stawiamy na jasne i przyjazne relacje. Stale rozwijamy oraz poszeszerzamy swoje kompetencje. Wierzymy, że razem możemy więcej niż osobno. Szukamy najbardziej utalentnowanych pracowników i przyspieszamy ich rozwój.

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie m.in.:
• zapewnienie prawidłowego działania systemu zgodnego z ISO 9001/TL 9000
• współpraca z osobami odpowiedzialnymi za przygotowanie dokumentacji systemowej w zakresie tworzenia nowych instrukcji
• aktualizacja istniejącej dokumentacji
• uczestnictwo w auditach
• nadzorowanie niezgodności i auditów wewnętrznych

Oczekiwania:
• wykształcenie wyższe (preferowane wykształcenie w zakresie zarządzania jakością) – ukończone studia I stopnia bądź w trakcie studiów II stopnia
• dyspozycyjność min. 4 dni w tygodniu
• komunikatywna znajomość języka angielskiego
• dobra obsługa komputera w zakresie MS Office
• umiejętność pracy w zespole
• komunikatywność i otwartość
• uprawnienia auditora ISO 9001, wiedza z zakresu norm: TL 9000, ISO 13485, IATF 16949 będą atutami kandydata

Poszukujemy osób, które nastawione są na:
• intensywną współpracę
• silne ukierunkowanie na klienta
• rozważne, szybkie i zdyscyplinowane działania
• wytrwałe i nieprzerwane doskonalenie

Oferujemy:
• płatny staż
• możliwość przedłużenia stażu lub zatrudnienie
• rozwój zawodowy, szkolenia
• udział w projektach o zasięgu międzynarodowym
• współpraca z ekspertami w dziedzinie jakości
• dostęp do nowoczenych technologii
• zdobycie doświadczenia niezbędnego do samodzielnej pracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: rekrutacja@flextronics.com

W temacie maila proszę wpisać „Stażysta w dziale jakości”

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Kontakt:

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem:
0048 58 777 71 71

Flextronics International Poland Sp. z o.o.
ul. Malinowska 28, 83-100 Tczew
www.flex.com

Flex_RGB_Lrg_r