Oferty

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Przedszkole pod Topolą w Rumi

Opis oferty

Dyrektor Przedszkola pod Topolą w Rumi zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego. Praca z dziećmi w grupach w wieku od 3 do 6 roku życia.

Wymagania

Wymagania na stanowisko nauczyciela wychowania przedszkolnego:

1.      Wykształcenie zgodne z § 4 Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli (Dz.U. 2023 poz. 2102), na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna.

2.      Spełnianie warunków zdrowotnych niezbędnych do wykonywania zawodu.

3.      Ciepłe i serdeczne podejście do dzieci o różnorodnych potrzebach edukacyjnych.

4.      Uczciwość i sumienność w wypełnianiu obowiązków – przestrzeganie regulaminów i procedur przyjętych w przedszkolu.

5.      Niekaralność ….

Zakres obowiązków

Obowiązki nauczyciela obejmują:

1.     Prowadzenie pracy wychowawczej, dydaktycznej i opiekuńczej zgodnie z podstawą programową wychowania przedszkolnego – realizacja przyjętych programów;

2.     Realizacja zadań przyjętych w Rocznym planie pracy przedszkola (m.in. realizacja projektów, konkursów, uroczystości);

3.     Prowadzenie współpracy z rodzicami

4.     Prowadzenie obserwacji pedagogicznych/ diagnozy pedagogicznej;

5.     Prowadzenie wymaganej dokumentacji.

Oferujemy

1.      Stabilne warunki zatrudnienia;

2.      Wynagrodzenie zgodne z kwalifikacjami, stopniem awansu zawodowego, stażu pracy, dodatek za wychowawstwo, dodatek motywacyjny, świadczenia z ZFŚS;

3.      Wsparcie merytoryczne, opiekę mentora;

4.      Dobre warunki lokalowe, przestronne sale i duży ogród dla dzieci;

5.      Pracę w 25-osobowych grupach dzieci;

6.      Współpraca z wykwalifikowanym zespołem nauczycieli i specjalistów;

7.      Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, dofinansowanie do szkoleń;

8.      Możliwość podnoszenia stopnia awansu zawodowego nauczyciela;

Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne)

1. CV;

2. kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia;

3. posiadania przygotowania pedagogicznego, jeżeli nie było objęte programem studiów;

4. kopia aktu nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego lub dyplomowanego;

5. kopia dokumentów potwierdzającego staż pracy.

Dołącz, jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe)

Dokumenty potwierdzające kwalifikacje do nauczania języka angielskiego w przedszkolu

W razie pytań zapraszamy do kontaktu

tel. 58 6710818

dyrektor przedszkola: mgr Katarzyna Krzebietke

wicedyrektor przedszkola: Aleksandra Plińska

Znajduje się w: Oferty Pracy