Oferty

NAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE

Przedszkole pod Topolą w Rumi

Planowane zatrudnienie od września 2024 r.

Opis oferty

Dyrektor Przedszkola pod Topolą w Rumi zatrudni nauczyciela współorganizującego kształcenie do pracy z dziećmi w wieku od 3 do 6 lat z różnymi niepełnosprawnościami.

Wymagania

Wymagania na stanowisko nauczyciela współorganizującego kształcenie:

1.     Wykształcenie zgodne z § 35 Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli (Dz.U. 2023 poz. 2102);

2.     Spełnianie warunków zdrowotnych niezbędnych do wykonywania zawodu;

3.     Ciepłe i serdeczne podejście do dzieci o różnorodnych potrzebach edukacyjnych;

4.     Uczciwość i sumienność w wypełnianiu obowiązków – przestrzeganie regulaminów i procedur przyjętych w przedszkolu;

5.     Niekaralność ….

Zakres obowiązków

Obowiązki nauczyciela współorganizującego kształcenie obejmują:

1. Prowadzenie, wspólnie z nauczycielem, zajęć edukacyjnych określonych w programie;

2. Prowadzenie, wspólnie z nauczycielem i  specjalistami, pracy wychowawczej w grupie;

3. Uczestniczenie, w miarę potrzeb, w innych działaniach i zajęciach, określonych w programie, planie pracy przedszkola;

4. Uczestniczenie w zespole opracowującym IPET.

5. Prowadzenie dokumentacji pracy z dzieckiem;

6. Współpraca z rodzicami;

Oferujemy

1.      Stabilne warunki zatrudnienia;

2.      Wynagrodzenie zgodne z kwalifikacjami, stopniem awansu zawodowego, stażu pracy, dodatek za wychowawstwo, dodatek motywacyjny, świadczenia z ZFŚS;

3.      Wsparcie merytoryczne, opiekę mentora;

4.      Dobre warunki lokalowe, przestronne sale i duży ogród dla dzieci;

5.      Pracę w 25-osobowych grupach dzieci, pod opieką nauczyciela współorganizującego do 5 dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi;

6.      Współpraca z wykwalifikowanym zespołem nauczycieli i specjalistów;

7.      Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, dofinansowanie do szkoleń;

8.      Możliwość podnoszenia stopnia awansu zawodowego nauczyciela;

Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne)

1. CV;

2. kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia;

3. posiadania przygotowania pedagogicznego, jeżeli nie było objęte programem studiów;

4. kopia aktu nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego lub dyplomowanego;

5. kopia dokumentów potwierdzającego staż pracy.

Dołącz, jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe)

Dokumenty potwierdzające:

1.     Kwalifikacje do nauczania języka angielskiego w przedszkolu

2.     Kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela wychowania przedszkolnego

W razie pytań zapraszamy do kontaktu

tel. 58 6710818

dyrektor przedszkola: mgr Katarzyna Krzebietke

wicedyrektor przedszkola: Aleksandra Plińska

Znajduje się w: Oferty Pracy